سحر ریحانی، بازیگر جوان سینما و تلویزیون در مصاحبه ای ناشیانه با پایگاه خبری قانون از دست و دلبازی مسئولین آستان قدس خبر داد و دردسری جدید برای آن ها درست کرد.


وی تهیه کنندگی برنامه زلال بی انتها در مورد وجوهات امام رضا(ع) آن هم با هزینه ای هنگفت که توسط خود آستان قدس تقبل شده است را به عهده داشته است.

این بازیگر جوان که از سوی برخی از سایت های خبری به عنوان بازیگری آماتور و درجه سه خطاب می شود، اولین تجربه تهیه کنندگی خود را به لطف آیت الله عباس واعظ طبسی، تولیت آستان قدس رضوی و آقازاده و رئیس دفتر وی، مصطفی واعظ طبسی آن هم با هزینه ای یک و نیم میلیارد تومانی تجربه کرد.

پروژه ای که اگر ناشی گری خانم ریحانی در افشای جزئیات آن نبود، شاید کسی از آن با خبر نمی شد.

این مصاحبه که در آن نحوه آشنایی خانم ریحانی با آیت الله واعظ طبسی هم عنوان شده، مسئولین آستان قدس، از رئیس دفتر واعظ طبسی، قائم مقام تولیت آستان قدس، معاونت تبلیغات و ارتباطات آستان قدس، مدیر کل روابط عمومی آستان قدس، رئیس اداره اطلاعات، اخبار و رسانه و ... را حسابی به درد سر انداخته و آن ها را با تماس های تلفنی از سایت ها و خبرگزاری های مختلف مواجه کرده است.

البته تمامی این تماس ها تا الان بی پاسخ باقی مانده و مسئولین آستان قدس همچنان سکوت اختیار کرده اند.

البته  مسئولین آستان قدس حمایت های دیگری هم از سایر تولیدات این خانم جوان داشته اند به گونه ای که خانم ریحانی علاقه ای ندارد با نهاد دیگری به جز آستان قدس کار کند و در جمله ای جالب می گوید:

«« اگر من ساکن مشهد بودم و بزرگتری مانند تولیت آستان قدس بالای سرم بود، مطمئن باشید که من الان در ونکوور درس می خواندم و حداقل جزو اعضای ناسا بودم»»

مصاحبه اولیه خانم ریحانی نکات جالب دیگری هم دارد از جمله:

««باورتان می‌شود که خود من آخرش نفهمیدم این فیلم داستانی بود یا مستند. نفهمیدم چه از آب درآمد. اما هرچه بود به مستندنگاری نزدیک‌تر است تا داستانی.»»

««اتفاقا من اصلا آدمی مذهبی نیستم. یکی هستم مثل خود شما. مثل همه دخترهای بیست و هفت هشت‌ ساله تهرانی؛ زیاد از بعد مذهبی سر در نمی‌آورم، اما کل پروژه برای من
جالب بود و خیلی لذت بردم.»»

««باورتان می‌شود که من اصلا نمی‌دانم که چه شد؟ ما فقط یک قرارداد بستیم و من تهیه‌کننده آستان شدم؛»»

«« (من تهیه کننده این برنامه هستم اما)  وقتی که از پس هزینه‌هایش برنیامدم قرار شد بودجه آن را بدهند و بعد از ساخت دوباره به خودشان بفروشم.»»

به هرحال دست و دلبازی مسئولین آستان قدس به ویژه آقازاده واعظ طبسی نسبت به این خانم جوان و تازه کار جای سوال دارد و این موضوع اعتراضات گسترده ای را در پی داشته است.

همچنین باید پرسید در موضوع مهمی چون امام رضا(ع) که هنرمندان تراز اول کشور با افتخار حاضرند در آن فعالیت کنند، این هزینه هنگفت با یک هنرمند تازه کار که به گفته خودش آدم مذهبی ای هم نیست چه توجیهی دارد؟

با این حال خانم ریحانی پس از اینکه از دسته گلی که به آب داده بودن آگاه شدند، مصاحبه خود را تکذیب کردند. 

بعدا نوشت: آستان قدس پس از چند روز سکوت نسبت به این ماجرا واکنش نشان داد که در ادامه می آید:

در ادامه مصاحبه جالب خانم ریحانی با سایت قانون و همچنین تکذیبه وی می آید: